На головну > Новини > Спортивні Ігри Львівщини успішно продовжуються. Цієї суботи збірні команди міст і районів області змагалися в плаванні


Спортивні Ігри Львівщини успішно продовжуються. Цієї суботи збірні команди міст і районів області змагалися в плаванні




17 березня 2018 року у плавальному басейні Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школиуспішно відбулися особисто-командні змагання з плавання у межах ХХVІІ обласних комплексних Ігор Львівщини серед збірних команд районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та ІV спортивних ігор серед людей з інвалідністю.

 

Змагання проведено обласним центром «Спорт для всіх» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласної Асоціації ветеранів спорту та КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

 

Загалом у змаганнях взяли участь 55 команд, серед яких у категорії «Дорослі» - 24 команди, у категорії «Ветерани» - 23 команди та 8 команд у категорії «Люди з інвалідністю». Всього у обласних фінальних змаганнях взяли участь 139 осіб.

 

Нагородні місця у турнірній таблиці розмістились таким чином:

 

У категорії «Дорослі» 1 місце посіла командаз м. Трускавця, 2 місце посіла команда м. Червонограда, а 3 місце – збірна м. Новий Розділ.

 

У категорії «Ветерани» «золото» вибороли плавці з м. Новий Розділ, а другу сходинку п’єдесталу розділили між собою команди ветеранів плавання м. Дрогобича та Сокальського району, які продемонстрували однакові результати.

 

У категорії «Спортсмени з інвалідністю» 1 місце виборола команда з м. Новий Розділ, 2 місце посіла збірна м. Дрогобич та 3 місце здобула команда Миколаївського району.

 

В особистих заліках серед кращих виявилися:

 

В категорії «дорослі» серед жінок на дистанції 50метрів 1 місце посіла Баличева Оксана (м. Червоноград), 2 місце – Смеречинська Софія (м. Трускавець) та 3 місце – Медвідь Мирослава (м. Новий Розділ); серед чоловіків на дистанції 50метрів переможцями стали:Гуменецький Роман (м. Трускавець) – 1місце, Намис Віталій (м. Червоноград)- 2 місце та 3 місце посів Трохим Тарас (Сокальський район); серед чоловіків на дистанції 100метрівперемогу виборов Коцибан Владислав (м. Трускавець), «срібло» отримав Абдулаєв Сергій (м.Червоноград) та бронзову медаль здобув Стасенко Богдан (м.Стрий).

 

У категорії «Ветерани» серед жінок на дистанції 50метрів 1 місце посіла Ганущак Наталія (м.Новий Розділ), 2 місце – Боса Ірина (м.Борислав) та 3 місце – Саннікова Надія (Сихівський районм.Львова); серед чоловіків на дистанції 50метрів переможцями стали:Смеречинський Богдан (м. Трускавець) – 1місце, Полохайло Ігор (Сокальський район)- 2 місце та 3 місце посів Тайокін Олексій (Яворівський район); серед чоловіків на дистанції 100метрів«золото» виборов Івать Володимир (м.Новий Розділ), на другу сходинку п’єдесталу піднявся Голубов Юрій (м.Дрогобич), а бронзову медаль здобув Рябцев Володимир (Жовківський район).

 

У категорії «Спортсмени з інвалідністю» серед жінок на дистанції 50метрів 1 місце посіла Лесик Анжела (м.Новий Розділ), 2 місце – Шапран Світлана (м. Новий Розділ) та 3 місце посіла Паук Мар’яна (Миколаївський район). Серед чоловіків на дистанції 50 метрів переміг Калиниченко Любомир (м. Стрий), другим фінішував Полохайло Арсен (Сокальський район), третім виявився Богуцький Володимир (Самбірський район).

 

Усі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Загальнокомандні підсумкові результати:

 

В категорії «Дорослі»:

 

1.Трускавець; 2.Червоноград, 3. Новий Розділ, 4. Сокальський район, 5. Дрогобич, 6. Яворівський район, 7.Борислав, 8.Самбір, 9. Пустомитівський район, 10. Бродівський район, 11. Жовківський район, 12.Стрий, 13- м.Львів, Франківський район, 14. Старосамбірський район, 15. Жидачівський район, 16. Турківський район, 17. Самбірський район, 18. Стрийський район, 19. Городоцький район, 20. м.Моршин, 21. Миколаївський район, 22. Перемишлянський район, 23. Буський район, 24. Радехівський район.

 

В категорії «Ветерани спорту»:

 

1. м. Новий Розділ, 2-3. м.Дрогобич/Сокальський район, 4. м. Львів, Сихівський район,5. Яворівський район,6. м.Трускавець, 7. Миколаївський район,8. Жовківський район, 9. м.Стрий,10. м.Моршин, 11. Жидачівський район,12. Старосамбірський район, 13. м.Самбір,14. Стрийський район, 15. м. Борислав, 16. Пустомитівський район, 17. Самбірський район, 18. Городоцький район, 19. Буський район, 20. Бродівський район, 21. Перемишлянський район, 22. Турківський район, 23. Радехівський район.

 

В категорії «Спортсмени з інвалідністю:

 

1. м.Новий Розділ, 2. м.Дрогобич, 3. Миколаївський район,4. Стрийський район,5. Самбірський район, 6. Сокальський район,7. м.Стрий, 8. Буський район.

 

 

Наталія Романко, головний спеціаліст обласного центру «Спорт для всіх»