На головну > Новини > На головному залізничному вокзалі Львівщини зустріли переможницю чемпіонату Європи з тенісу настільного серед молоді віком до 21 року

17 березня 2018 року на головному вокзалі Львівської залізниці урочисто зустріли гравця збірної команди Львівської області, члена національної збірної команди України з тенісу настільного серед жінок, спортсменку Львівської школи вищої спортивної майстерності Соломію Братейку. Вона повернулась з чемпіонату Європи з тенісу настільного серед молоді віком до 21 року, де в фіналі жіночого парного розряду 19-річна Соломія Братейко (тренер - майстер спорту міжнародного Віктор Дідух) в парі зі спортсменкою з Республіки Польща Наталією Байор у важкій боротьбі з бельгійською парою у складі Ліза Лунг / Марго Деграф вибороли перше місце! Українсько-польський дует не віддав жодного сету своїм суперницям, здобувши перемогу з рахунком 3:0.

Варто зауважити, що цей успіх для України є непересічною подією, адже давно українські молоді тенісисти не завойовували таких нагород на континентальних першостях.