На головну > Новини > Жидачівщина визначилася з учасником обласного етапу Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя-2018»


Жидачівщина визначилася з учасником обласного етапу Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя-2018»
Цими днями у спортивному залі Жидачівської гімназії ім. О. Партицького відбулися районні фінальні змагання ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Цей захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

 

Відтак у фінальних районних змаганнях прийняли участь учні Жидачівського НВК, Жидачівської гімназії ім. О. Партицького, Жидачівської ЗОШ №2 та Бережницької ЗОШ. Програма змагань складалася з чотирьох естафет (біг з ракеткою і тенісним м’ячем, «садіння картоплі», перенесення баскетбольного м’яча, ведення баскетбольного та футбольного м’ячів), стрибків в довжину з місця, кидків баскетбольного м’яча в кільце,аттакож традиційної олімпійської вікторини.

 

За результатами цікавих і напружених змагань команди розмістилися в такому порядку: Жидачівський НВК, Жидачівська гімназія ім. О. Партицького, Жидачівська ЗОШ №2 та Бережницька ЗОШ. Переможці та призери змагань нагороджені кубком, медалями від відділу культури, туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації.

 

А команда переможець районного етапу тепер активно готуватиметься до обласного фіналу.

 

А загалом на Львівщині активно продовжуються попередні етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».