На головну > Новини > 17 березня розпочнуться змагання з плавання за програмою обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

17 березня 2-18 року з метою популяризації та подальшого розвитку плавання серед різних верств населення в містах та районах Львівщини відбудуться змагання з плавання в межах обласних комплексних змагань за програмою ХХVІІ спортивних ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та ІV Спортивних Ігор серед людей з інвалідністю.

У змаганнях візьмуть участь збірні команди районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад. До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками.

Склад команди:

-3 спортсмена (2 чол. + 1 жін.) в категорії «Дорослі», вікова група 2000 р.н. та старші);

- 3 спортсмена (2 чол. + 1 жін.) в категорії «Ветерани», вікова група 1978 р.н. та старші)

- 3 спортсменав категорії «Люди з інвалідністю», УОРА, вади зору, слуху.

- 2 представники.

Учасники змагань визначатимуть кращих на дистанціях 100 та 50 метрів вільним стилем.

Змагання відбудуться 17 березня 2018 року в плавальному басейні Дрогобицької ДЮСШ ім. І.Боберського(м. Дрогобич, вул. академіка Сахарова 2-а). Приїзд, реєстрація команд, засідання мандатної комісії - з 1000-1100 год. Урочисте відкриття змагань відбудеться об 1115 год. Початок змагань об 1130.

Команди переможці та призери змагань нагороджуються грамотами та кубками. Спортсмени переможці та призери змагань нагороджуються грамотами та медалями.