На головну > Новини > Визначено лауреатів обласного конкурсу малюнків за темою «Зимові Олімпійські ігри»

Упродовж січня-лютого 2018 року тривав активний збір дитячих малюнків обласного конкурсу за тематикою зимових видів спорту, присвячений ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм та XII зимовим Паралімпійським іграм (Пхьончхан, Республіка Корея), який провадився за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та відділення НОК України у Львівській області.

На розгляд журі надійшли роботи з багатьох міст та районів області, в тому числі не вперше й від дітей з інвалідністю.

Нещодавно за участю виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області Христини Опьоли, голови обласної федерації стрільби з лука Олександра Калініченка й за керівництвом членів професійного журі: доцента кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська Політехніка» Орести Ремешило-Рибчинської та завідувача кафедри реставрації творів мистецтв Львівської національної академії мистецтв Тараса Янка визначено лауреатів конкурсу у різних вікових групах. Серед кращих, зокрема, виявилися:

У віковій групі від 7 до 9 років

1 місце – Песік Вероніка (м.Золочів)

2 місце – Плоска Вероніка (с.Болехівці Дрогобицького району)

3 місце – Данилишин Соломія (м.Стрий)

У віковій групі від 10 до 12 років

1 місце – Чепелюк Марія (м.Золочів)

2 місце – Мельник Роксолана (м.Стрий)

3 місце – Фетько Олександр

У віковій групі від 13 до 15 років

1 місце – Баб'як Марія (c.ВороблевичіДрогобицького району)

2 місце – Ільчук Наталія (м.Золочів)

3 місце – Пайтак Соломія (с.Сокільники Пустомитівського району)

Окремо відзначено роботи дітей з інвалідністю від благодійного фонду «Милосердний самарянин» арт-гуртка «Сонечко» з м.Золочів. Серед найкращих у цій категорії журі відзначили роботи: «Чемпіон фігурного катання», автор Юрій Іванчишин; «Олімпійський керлінг», автор Дмитро Ратишин; «Олімпійські перегони з біатлону», автор Ілля Маліновський.

Вітаємо усіх учасників, переможців конкурсу та їхніх педагогів!

Незабаром в урочистій атмосфері відбудеться нагородження лауреатів обласного конкурсу малюнку спортивної тематики.