На головну > Новини > Запрошуємо громадськість долучитися до розробки проектних пропозицій (ідей) до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Львівської області на 2019-2020 роки

14 Березень 2018

Львівською обласною державною адміністрацією розпочата робота щодо збору та напрацювання    проектних пропозицій (ідей) до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Львівської області на 2019-2020 роки (доручення голови ЛОДА від 22 лютого 2018 р. №13/0/6-18).

Проектні ідеї до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Львівської області на 2019-2020 роки повинні відповідати таким критеріям:

• проекти повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди (отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа);
  • термін реалізації проекту – не більше як 2 роки (2019− 2020 роки);
  • проекти повинні бути направлені на реалізацію однієї із стратегічних цілей та конкретного завдання операційних цілей Стратегії розвитку Львівської області на 2019-2020 роки;
  • проекти повинні мати значну територію впливу (Львівська область, декілька районів, декілька об’єднаних територіальних громад) та значну кількість населення, на яку поширюватиметься проект (не менше 100 тис. осіб);
  • наявність людської та технічної спроможності для реалізації проекту.

Проектні пропозиції, що належать до компетенції галузі фізичної культури та спорту просимо подавати  в управління фізичної культур  та спорту ОДА  на ел. адресу: lvsport@loda.gov.ua  згідно форми, що додається тут  (увага! силка дійсна 7 днів).

Подані проектні пропозиції  будуть розглядатися і обговорюватися в робочому порядку на робочих засіданнях колегії управління щопонеділка о 16 год у залі засідань (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 55а).

Проектні пропозиції приймаються до 12 год.  28 травня 2018 року.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до формування Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Львівської області на 2019-2020 роки, зокрема до підготовки, подання та обговорення проектних пропозицій  галузі фізичної культури та спорт!

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ОДА