На головну > Новини > Ветерани спорту Львівщини з медалями повернулися з чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні


Ветерани спорту Львівщини з медалями повернулися з чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні
Нещодавно в столиці України місті Києві завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів, участь у якому взяли й четверо представників Львівщини.

 

Перше місце в абсолютному рейтингу вікової категорії 35+ у змаганнях зі стрибків у висоту виборов Віктор Шаповал з результатом 2 м 10 см. В бігові на дистанції 3 000 метрів у віковій категорії 65+ друге місце посів Віктор Шеремет з результатом 17:32.92, також у цій же змагальній дисципліні у віковій категорії 70+ на другу сходинку п’єдесталу піднявся Ігор Лисий з результатом 15:22.28.

 

Титулований і найдосвідченіший у збірній Львівщини Орест Дубиняк зумів здобути три золотих нагороди у таких дисциплінах :біг на дистанції 60 м з перешкодами та на гладких дистанціях  200 та 400 метрів!

 

Загалом в національній першості змагалися збірні 21 областей: Київська, Харківська, Хмельницька, Житомирська, Сумська, Черкаська, Вінницька, Чернігівська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львівська, Донецька, Тернопільська, Запорізька, Кіровоградська, Херсонська, Рівненська, Луганська, Закарпатська, Миколаївська, Полтавська області та міста Києва.

 

 

Наталія Романко, головний фахівець обласного центру «Спорт для всіх»