На головну > Новини > Спортсменка зі Львівщини Соломія Братейко- переможець молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу

Приємна звістка надійшла зі столиці Білорусі, де упродовж 8-11 березня 2018 року тривав чемпіонат Європи з тенісу настільного серед молоді віком до 21 року.

В фіналі жіночого парного розряду 19-річна представниця Львівщини, уродженка села АндріївкаБуського району, вихованка Львівської ШВСМ, яка тривалий час представляла СК «Лірс» (м.Жовква) Соломія Братейко (тренер - майстер спорту міжнародного Віктор Дідух) в парі зі спортсменкою з Республіки Польща Наталією Байор у важкій боротьбі з бельгійською парою у складі Ліза Лунг / Марго Деграфвибороли перше місце! Українсько-польський дует не віддав жодного сету своїм суперницям, здобувши перемогу з рахунком 3:0.

Варто зауважити, що цей успіх для України є непересічною подією, адже давно українські молоді тенісисти не завойовували таких нагород на континентальних першостях. Наразі Соломія Братейко є другою в рейтингу гравчинь настільного тенісу України.