На головну > Новини > Фахівці управління спорту переймали досвід Представництва Європейського Союзу в Україні

12 Березень 2018

Нещодавно, з 27 лютого до 1 березня 2018 року, територією Львівщини тривав візит делегації Представництва Європейського Союзу в Україні. Офіційний візит відбувся в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» та був представлений у двох містах – Львів та Стрий.

Зокрема, 27 лютого, під час зустрічі в облдержадміністрації заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба мала спілкування змогу з делегацією Представництва ЄС в Україні та висловила сподівання про галузеву співпрацю в рамках грантових конкурсів та програм.

Також цього дня в рамках інфокампанії відповідальна особа за міжнародну технічну допомогу управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ольга Мельник відвідала семінар «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?». Окрім цього у Львові відбувся тренінг для неурядових організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?» та презентовано діючі конкурси грантів та проектів ЄС.

Візит Представництва Європейського Союзу на Львівщину приніс новизну і в роботі з молоддю. Зокрема, представники ЄС організували у Львові брейн - ринг для молоді та публічну презентацію у Стрию для молоді, активістів та громадського сектору.

До слова, у Стрию учасниками заходу були працівники відділів спорту та молоді райдержадміністрації та міськради Руслан Каліцун та Марія Бардин.

Ознайомитися з можливостями грантових програм ЄС можна за у слайдовій презентації за покликом: https://www.facebook.com/departmentofITAandIC/videos/769695849906315/

Довідково:

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – організована Представництвом ЄС за співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейської Мережі Підприємств (EEN). Кампанія включає серію інформаційно-просвітницьких заходів, які  Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації