На головну > Новини > Завершився відкритий чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років

2-4 березня  2018 року в приміщенні готелю «Галактика» у м. Винники  відбувся відкритий чемпіонат Львівської  області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років. В турнірі взяли участь 90 юних шахістів. Головний суддя змагань Іван Ільницький (м. Львів).

Чемпіони та призери відкритого чемпіонату Львівської області:

Серед юнаків

І м. – Давид Котормус, м. Городок (тренер Грех А.), ІІ м. – Касапчук Олександр, м. Івано-Франківськ (Кобилянський І.), ІІІ м. – Максим Дубневич (тренери Горячий Т.,  Грабінський В.).

Серед дівчат

І м. -  Дарина Грига, м. Городок (тренер Грех А.), ІІ м. – Катерина Хомицька, м. Львів (тренери Савчук Л., Ромашов А.), ІІІ м. – Аліна Прочаєва м. Київ (тренер Москалець С.).

Андрій Закрута, управління фізичної культури та спорту ЛОДА