На головну > Новини > Х-й дитячо-юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим» пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисників України.

3 березня 2018 року у смт. Щирець  відбудеться  Х-й  дитячо – юнацький турнір з вільної боротьби «Щирецький килим». Вже четвертий рік поспіль ці змагання присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисників України, які проходять у загальноосвітній школі № 1, імені Героя України Богдана Ільківа. Ініціатором проведення турніру став тренер-викладач СДЮШОР «Спартаківець» Степан Ткачишин (головний суддя змагань).

До організації змагань долучилися:   спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву  «Спартаківець» ,   Щирецька селищна об’єднана  територіальна громада ; ГО «Вектор розвитку єдиноборств»

Змагання проводяться по трьох  вікових групах серед юнаків  2005-2006 рр.н., 2007-2008 рр.н., 2009-2010 рр.н у яких планують взяти участь юні спортсмени Львівської області та запрошені команди Тернопільської, Чернівецької обл.,  команди  Польші та Словаччини.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати змагання та вшанувати пам’ять загиблих героїв.