На головну > Новини > Четверо велосипедистів Львівщини виборюватимуть нагороди чемпіонат світу з велотреку

Сьогодні в нідерландському Апелдорні розпочинається світова першість з велосипедного спорту (трек), в якій беруть участь понад 350 кращих гонщиків Планети з-понад 40 країн.

Чемпіонат триватиме до 4 березня 2018 року.

В складі збірної команди України змагатиметься й четверо велосипедистів Львівщини: Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Ганна Соловей, Олена Старикова.

Відкриють змагання командні гонки в спринті серед чоловіків та жінок й індивідуальні виступи спортсменів в скретч. У четвер, 1 березня, пройдуть гонки кейрін і скретч. Великій комплексній гонці омніум буде присвячена п'ятниця, а в суботу визначаться переможці в індивідуальних змаганнях і в спринті. В заключний день змагань пройде кейрін для жінок і TimeTrial на 50 км та медісон на 30 км.

Склад збірної України

Чоловіки: Роман Гладиш, Віталій Гринів, Тарас Шевчук, Андрій Винокуров.

Жінки: Любов Басова, Оксана Клячина, Тетяна Клімченко, Ганна Нагірна, Ганна Соловей, Олена Старикова.