На головну > Новини > Біатлоністи з Новояворівська – серед переможців та призерів всеукраїнських змагань

Нещодавно на території Сумської області завершилася серія всеукраїнських змагань з біатлону серед юнаків та дівчат (Суми, 17 – 19 лютого та Тростянець, 20-22 лютого 2018 року).

Успішно на цих змаганнях виступила команда ДЮСШ «Янтар» з містаНовояворівська Яворівського району, де єдино культивується цей вид спорту в області. Юні біатлоністи Львівщини вибороли загалом 7 медалей: 3 золоті та 4 бронзові. Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували зокрема Юлія Городна, Олена Городна, Василь Копитко, Оксана Климак, Олена Шаваала, Роман Гелиш, Іван Іванник, Володимир Кмицяк та ін.

До змагань команду готували тренери-викладачі Іващишин А.М., Фірцович А.В., Кожушко Ф.П.

Результати виступів представників біатлонної школи Новояворівська:

18 лютого  м. Суми, спринт:

-          Дівчата 2001 – 2002р.н. – Городна Юлія – І місце

-          Дівчата 2003 – 2004р.н. – Городна Олена – ІІІ місце

-          Юнаки 1999 – 2000р.н. – Копитко Василь – ІІІ місце

21 лютого, м. Тростянець, спринт:

-          Дівчата 2003 – 2004р.н. – Городна Олена – І місце

-          Дівчата 2001 – 2002р.н. – Городна Юлія – ІІІ місце

22 лютого, м. Тростянець, естафети:

-          Дівчата 2003 – 2004р.н. – 3 х 5 км –      Городна Олена

Климак Оксана          – І місце

Шавала Олена

-          Юнаки 2003 – 2004р.н. – 3 х 5 км –       Гелиш Роман

Іванник Іван               – ІІІ місце

Кмицяк Володимир

Також варто відзначити непогані результати Гелиша Андрія, Партики Сергія, Цімко Василя, Мельничук Діани, Хомік Олени, які в естафетних перегонах посіли 4 місце.