На головну > Новини > Львівщина урочисто зустріла учасників Олімпіади в Пхьонхані-2018

Львівщина урочисто зустріла учасників Олімпіади в Пхьонхані-2018

Ранком 27 лютого ц.р. потягом з Києва до Львова прибули члени української делегації на 23-х Зимових Олімпійських Іграх в Республіці Корея : гірськолижниця Ольга Книш та її тренер Юлія Шепіленко, які представляли на Оліміпаді Львівську області, а також закарпатський гірськолижник Іван Ковбаснюк, який добирається до рідного краю та представники лижних перегонів спортсмен Андрій Орлик та тренер збірної Василь Коваль, які переїжджають до армійської спортивної бази «Тисовець». Учасників олімпійської збірної на залізничному вокзалі Львова вітали голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, представники управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерацій з видів спорту, журналісти, а також рідні та друзі.

Нагадаємо, львів’янка Ольга Книш змагалася у таких гірськолижних дисциплінах: супер-гігант, гігант та слалом.

«На змаганнях такого рівня, як Олімпіада ще ніколи не стартувала, - каже Ольга Книш. - Можливо, я трошки не впоралась із хвилюванням, але на 70% я собою задоволена. Були моменти коли була собою задоволена, і звісно ж, навпаки. Парадокс у тому, що краще далися ті дисципліни, які я тренувала менше. Якщо відверто, то на Олімпіаді у мене було чимало хвилювань, адже представити Україну хотілося якнайкраще».