На головну > Новини > Представники Львівщини успішно виступили на престижному міжнародному Київському турнірі з вільної боротьби

25 лютого 2018 року в столичному Палаці спорту завершився ХХІІ Київський міжнародний турнір з греко-римської, жіночої та вільної боротьби, присвяченого видатним українським спортсменам-борцям і тренерам.

Вже традиційно у авангарді турнірної таблиці у змаганнях серед жінок була збірна команди України й, зокрема, представниці Львівщини: Софія Боднар (59 кг) - здобула золото; Ангеліна Лисак (62 кг), Ольга Шнайдер (55 кг) - вибороли срібні нагороди; Ірина Гусяк (53 кг), Алла Черкасова (68 кг), Анастасія Шустова (76 кг) – стали бронзовими призерками.

Своє реноме лідера та одного з кращих борців світового рівня серед чоловків, підтвердив ще один представник Львівщини, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Квятковський, піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 70 кг.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів.