На головну > Новини > Стартував цикл навчальних семінарів з менеджменту проектів для відповідальних осіб з міжнародної технічної допомоги


Стартував цикл навчальних семінарів з менеджменту проектів для відповідальних осіб з міжнародної технічної допомоги
21 лютого 2018 року стартував цикл навчальних семінарів «Менеджмент проектів Міжнародної технічної допомоги» для відповідальних осіб структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міст обласного значення, ОТГ,які відповідають за супровід напрямку МТД.

 

У семінарі взяла участь відповідальна особа за Міжнародну технічну допомогу управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Ольга Мельник.

 

Під час семінару учасники працювали над підготовкою проектної заявки на прикладі конкурсу секторальної підтримки ЄС Мінрегіону. Зокрема, навчались формулювати актуальність проекту, аналізували економічний та соціальний влив щодо розв’язання проблеми, а також прописували цілі та результати проекту.

 

Наступні два семінари із циклу «Менеджмент проектів Міжнародної технічної допомоги» відбудуться у березні цього року та представлені двома темами з розробки бюджету та логіко-структурної матриці проекту.

 

Цикл навчальних семінарів завершиться 30 березня заключною конференцією, в рамках якої кожна група презентує напрацьовані проектні пропозиції. Також кожен учасник отримає сертифікат про проходження курсу.

 

Зауважимо, що у 2017 році, управління фізичної культури та спорту ЛОДА виступило замовником проекту «Сільський спорт Львівщини» в рамках конкурсу секторальної підтримки ЄС. Тому навчання на семінарі стане доброю нагодою, аби покращити заявку для повторного подання в 2018 році.

 

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту