На головну > Новини > Визначилися переможці Всеукраїнського юнацького турніру з тенісу «Зимовий Трускавець»

З 19 по 23 лютого 2018 р. у  м. Трускавець, в ігрових залах дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та санаторію «Карпати» проводився  ХVІ Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Зимовий Трускавець» серед юнаків і дівчат до 12 та до 16 років.

Цього року учасниками турніру були тенісисти з 14 міст ( 7 областей України ): Донецьк, Дніпро, Одеса, Київ, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Хуст, Мукачево, Свалява, Львів, Стрий, Трускавець.

За результатами проведених поєдинків призерами та переможцями Всеукраїнського турніру з тенісу «Зимовий Трускавець» виявилися:

Одиночний розряд:

Хлопці  до 16 років: 1місце – Шолош Лев (Львів); 2місце – Медюх Марко (Стрий); 3місце – Шолудько Іван (Львів);

Хлопці до 12 років: 1місце – Колесниченко Олександр (Львів); 2місце – Риштий Павло (Трускавець); 3місце – Гнідець Віталій (Львів);

Дівчата до 16 років: 1місце – Микитин Яна (Трускавець); 2місце – Граб Еліна (Чернівці);  3місце – Карпяк Вікторія (Трускавець);

Парний розряд

Хлопці до 12 років: 1місце – Колесниченко Олександр / Явір Данило (Львів); 2місце – Гойда Юрій (Рівне) / Риштий Павло (Трускавець); Дівчата до 16 років: 1місце – Микитин Яна / Карпяк Вікторія (Трускавець); 2місце – Балушинська Вікторія / Чад Каріна (Львів).

На урочистому закритті змагань учасників змагань вітали заступник Трускавецького міського голови Олександр Ткаченко,завідувач відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Роман Коваль, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович та головний суддя змагань -суддя національної категорії Анатолій Стасюк.

Заступник директора  ДЮСК «Спортовець» Ігор Гургула