На головну > Новини > ЛЬВІВЩИНА ФЕЄРИЧНО ЗУСТРІЛА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

ЛЬВІВЩИНА ФЕЄРИЧНО ЗУСТРІЛА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

Сьогодні 22 лютого 2018 року до рідного міста прибули з чемпіонату світу зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів та юніорів в приміщенні, що відбувся у  м. Янктон, США - львівські майстри зі стрільби з лука, які привезли додому нагороди світового ґатунку.

ІІІ місце в командних змаганнях серед жінок перемогою в остатній серії у зустрічі зі збірною Франції,здобуває збірна команда Українив складі двох львів’янок Вероніки Марченко, Соломії Трапезнікової та Анастасії Павлової (Херсонська обл.)

Чоловіча команда в складі львів’янина Георгія Іваницького, харків’янина Віктора Рубана та сумчанина Олексія Гунбіна, з рахунком 5 : 1 перемагає збірну Росії та забезпечує собі ІІІ місце у турнірній таблиці чемпіонату.

ІІ місце у команди юніорів в складі двох львів’ян Олександра Панциру, Романа Шеремета та Івана Кожакаря з Чернівців, які лише в перестрілці поступились суперникам за золоті нагороди.

Але незабаром у фіналі особистих змагань Іван Кожокарь  в перестрілці «10» на «10»  з представником Туреччини Мете Газозом, влучає центральнішу десятку, яка йому приносить титул чемпіона світу серед юніорів.

Олександр Панциру у фіналі за бронзову нагороду не лишає жодного шансу своєму супернику зі США з рахунком 6 : 0 замикає трійку призерів.

ІІІ місце у команди юніорок в складі двох львів’янок Жанни Наумової, Орисі Дідич та харків’янки Катерини Мазорчук.

Зустріти своїх спортивних героїв прибули начальник управління фізичної культури та спорту  Львівської облдержадміністрації  Юрій Майборода,начальник управління молоді та спорту  Львівської міської радиАнтон Нікулін,  президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калиніченко, провідний  тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський, тренернавчально-спортивної бази літніх видів спорту МО УкраїниЛеся Шах,директор КДЮСШ «Здоров’я»  ЛО  ФСТ «Динамо» України Олена Яресько, а також батьки та близькі родичі спортсменів, численні уболівальники та прихильники спорту, представники ЗМІ.