На головну > Новини > Збірна команда Львівщини успішно виступила в чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці

Збірна команда Львівської області у складі 8 спортсменів – представників акробатичних шкіл Львова та Дрогобича, взяла участь у чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці, які відбулися 13-17 лютого 2018 року в місті Миколаєві. Загалом за нагороди змагалися понад 100 спортсменів із різних регіонів України.

У загальнокомандному заліку збірна команда Львівської області посіла 3 місце, поступившись командам Миколаївської та Вінницької областей.

Зокрема, дрогобиччанин Віталій Войтів став абсолютним чемпіоном цьогорічного чемпіонату, здобувши усі три золоті медалі в індивідуальному заліку (у багатоборстві, у першій та у другів вправах).

Також у командному заліку чоловіча команда: Віталій Войтів, Ігор Буштин, Олег Мазурик та Михайло Лесишин вибороли І місце. Усі вони вихованці Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Р. Веклюк, О. Жгута, Т. Вагіла.

У командному заліку жіноча збірна Львівщини у складі: Ліліана Кіцера (Львів, тренери Б. Голотко, Р. Кізло), Анна-Марія Вагіла, Аліна Мисишин та Катерина Ярема (Дрогобич, тренери О. Жгута, Ж. Жгута) посіла 3 місце.

Окрім цього індивідуальних змаганнях Михайло Лесишин виборов бронзову медаль у другій змагальній вправі. Серед жінок Анна-Марія Вагіла здобула срібну медаль у другій вправі, а Ліліана Кіцера – бронзову медаль у першій вправі.

Відтак право виступу в чемпіонаті Європи (10-16 квітня 2018 м. Баку, Азербайджан) у складі збірної команди України вибороли: Віталій Войтів, який змагатиметься в основному складі дорослої збірної команди України, а також Михайло Лесишин та Олег  Мазурик - у складі юніорської команди.

Вітаємо акробатів Львівщини та їхніх тренерів!