На головну > Новини > Лучники Львівщини - з нагородами чемпіонату світу у приміщенні !

Лучники Львівщини - з нагородами чемпіонату світу у приміщенні !

19 Лютий 2018

Приємна звістка надійшла зі змагань чемпіонату світу у приміщенні (м.Янктон, США).   У складі національної збірної з поміж 12 членів української команди – 7 представляють львівську школу стрільби з лука. При цьому усі семеро спортсменів повертаються додому з нагородами!

Зокрема у змаганнях серед жінок у командній першості «бронзові» нагороди вибороли львів’янки Соломія Трапезнікова та Вероніка Марченко. Медаль такого ж ґатунку у командній першості серед чоловіків здобув Георгій Іваницький.

Представники Львівщини відзначилися і в юніорській категорії: Олександр Панциру та Роман Шеремет у командній першості піднялися на другу сходинку п’єдесталу. При цьому в індивідуальних змаганнях О. Панциру посів третє місце, а Р. Шеремет фінішував шостим. Українки-юніорки у командній першості здобули «бронзу» - серед них представниці Львівської області Орися Дідич та Жанна Наумова (при цьому О. Дідич - 5-е місце особисто, а Ж. Наумова 6-е місце особисто).

Варто відзначити, що юніор Іван Кожокар (Чернівецька область) став чемпіоном світу в особистій першості.

Вітаємо лучників Львівщини та їхніх тренерів й бажаємо подальших успіхів!

*ФОТОРЕПОРТАЖ