На головну > Новини > Розпочинаються обласні змагання з бадмінтону за програмою Спортивних Ігор Львівщини

16 Лютий 2018

17 лютого 2018 року з метою популяризації бадмінтону у Львівській області MARKER відбудуться команді змагання з бадмінтону у рамках ХХVІІ обласних комплексних Ігор Львівщини серед збірних команд районів області, міст обласного значення та ОТГ за програмою: ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та VI спортивних ігор серед людей з інвалідністю.

Змагання триватимуть у спортивному залі Обласної ДЮСШ (м.Львів, вул. У.Самчука, 8).
Приїзд та реєстрація команд 17 лютого (спортивний зал Обласної ДЮСШ, м. Львів, вул. У. Самчука, 8). Проходження мандатної комісії 930-1045 год. Урочисте відкриття змагань о 1050 год. Початок змагань об 1100.

У змаганнях беруть участь збірні команди районів області, міст обласного значення та ОТГ. До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками. Склад команди:
- дорослі: 2 чол. та 1 жін. (2000 р.н. та старші);
- ветерани: 2 чол. та 1 жін. (1978 р.н. та старші);
- спортсмени з інвалідністю з вадами слуху: 2 чол. незалежно від статі;
- 2 представники.
Загальне керівництво здійснює управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», КЗ ЛОР «Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», обласна асоціація ветеранівспорту та федерація бадмінтону Львівщини. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія, затверджена ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх».
Команди переможці та призери змагань нагороджуються грамотами, медалями та кубками.