На головну > Новини > В одній з районних бібліотек Львова відбувся «Олімпійський урок»

В одній з районних бібліотек Львова відбувся «Олімпійський урок»

З нагоди проведення ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані цими днями у дитячій бібліотеці-філії №4, що в Сихівському районі Львова, відбувся освітньо-пізнавальний захід для школярів. Участь у заході взяли діти 4-х класів СЗШ №90 та СЗШ №93 м. Львова.

Це вже не перший такого типу захід який проводиться за сприянням дирекції цієї бібліотеки на чолі з Оксаною Чорномаз, тож юні читачі чимало знають про спорт та є його активними учасниками.

Цим разом йшлося про зимові Олімпійські ігри, учасники заходу мали змогу переглянути відеоматеріал, підготований представниками відділення НОК України у Львівській області та вкотре збагатили свої знання. Кожен школяр отримав значок з олімпійською символікою, а найактивніші дітлахи були відзначенні тематичними олімпійськими щоденниками. Бібліотека ж отримала декілька книжкових видань спортивної тематики.