На головну > Новини > Збірна Львівщини з медалями повернулася з чемпіонату України зі спортивної акробатики

Нещодавно у м. Вінниці завершився чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих. У національних змаганнях взяли участь 111 спортсменів – представників збірних команд Вінницької, Київської, Дніпровської, Волинської, Одеської, Миколаївської, Харківської, Львівської, Сумської, Черкаської та Донецької областей.

У складі збірної команди Львівської області змагалося 10 спортсменів з Дрогобича та Львова, на рахунку яких золота медаль у змаганнях жіночих пар та срібна нагорода в змаганнях чоловічих груп.

Результати акробатів Львівщини:

Серед жіночих пар – Табачинська Олександра, Пилип’як Юлія (Дрогобицька ДЮСШ ім.І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С.) – 1 місце;

Серед чоловічих груп – Яруш Тарас, Пуш Юрій, Кукурудз Станіслав  та Кукурудз Владислав (м.Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А.М, Бойко А.Б.) – 2 місце.

Островський Микита, Митрик Віктор, Смольський Андрій, Савка Юрій (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А.) – 4 місце.

Серед  чоловічих пар – Дребот Олег, Дребот Віталій (ДЮСШ №5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т.) – 6 місце.

Чеботарьова Анастасія, Кіцера Ліліана (м.Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т.) – 9 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів спортивної акробатики Львівщини!

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА