На головну > Новини > Представниця Львівщини Марія Тимофєєва – бронзова призерка кадетського клубного чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ

Упродовж 5-8 лютого 2018 року в турецькому Стамбулі тривав клубний чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, в якому змагалося понад 1 000 спортсменів.

Бронзову нагороду у змаганнях серед кадетів (2006-2004 р.н.) у ваговій категорії -59 кг виборола спортсменка з Городоччини, вихованка СК ШОТ "Фаворит" Марія Тимофєєва.

Вітаємо Марію та її тренера, старшого тренера молодіжної збірної команди Львівської області Назара Котяша й зичимо подальших спортивних та життєвих перемог!