На головну > Новини > Львів’янин Станіслав Горуна–переможець другого етапу всесвітньої серії з карате «Premier League Karate 1»

10-11 лютого 2018 року в м. Гвадалахара (Іспанія) відбувся другий старт року для національної збірної команди України з карате - "Karate1 Premier League - Paris 2018".  В цьому представницькому турнірі взяли участь близько тисячі спортсменів з понад 50 країн світу.

Реноме світового лідера вкотре підтвердив представник Львівщини, вихованець львівського клубу одноборств «Юніон» Станіслав Горуна, здобувши перемогу у найпрестижнішій категорії турніру -75 кг. На шляху до золотої медалі Станіслав переміг спортсменів з Італії, Угорщини, Шотландії, Японії ,Туреччини та в фіналі 6:3 здобув перемогу над спортсменом з Чілі.

Відзначимо, в подібних турнірах можуть брати участь спортсмени, які входять до ТОП-100 рейтингу WKF. Участь в них важлива для здобуття рейтингових очок, що має велике значення для потрапляння на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

Вітаємо Станіслава Горуну та його тренера, Заслуженого тренера України Антона Нікуліна й зичимо подальших спортивних та життєвих перемог!