На головну > Новини > До уваги тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини щодо ситуації із захворюваннями на вірус кору

За даними департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації на Львівщині й надалі фіксуються випадки захворювань на вірус кору, в тому числі серед дитячого населення. Станом на 08.02.2018р. у Львівській області зареєстровано хворих згідно первинних діагнозів – 350 осіб, з них діти – 263.Ріст захворюваності відбувається в основному за рахунок дитячого населення, питома вага захворілих дітей становить 76%.З початку року в заклади охорони здоров’я області госпіталізовано 192 особи, з них 133 дітей.

Нагадаємо, кір – інфекційна хвороба, що вражає дітей, дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Спеціального лікування немає. Медики  інформують, щонайкращий захист від кору – вакцинація!

Згідно листа департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації від25.01.2018 року № 01-12-11/212/02/07 на наш запит повідомляємо, що відповідно до розділу III Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" ст. 15 "Запобігання інфекційним захворюванням у закладах" прийом дітей до виховних, навчальних, в т.ч. позашкільних установ проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів, в тому числі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, не дозволяється.

Задля уникнення ризикубути враженим вірусом кору в середовищі учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, рекомендуємо вжитиобмежувальні й профілактичні заходи та обмежити допуск до закладів спортивного профілю дітей, які не мають щеплень відкорута інформувати управління про ситуацію щодо фіксації випадків кору серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.