На головну > Новини > Завершився чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту


Завершився чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту




6-7 лютого, на НСБ олімпійської підготовки з гірськолижного спорту “Динамо” в смт.Славсько проводився Чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту пам’яті Анатолія Васильовича Архангельського та за підтримки Національного Олімпійського комітету Львівщини.

Анатолій Васильович Архангельський - був ініціатором створення в Славську динамівської гірськолижної бази, керував будівництвом споруд, встановленням канатної дороги та бугельних витягів. Багато мешканців Славська з шаною і вдячністю згадують Анатолія Васильовича. Також, велика кількість українських спортсменів завдячує росту спортивної майстерності Архангельському А.В., який був членом Федерації гірськолижного спорту України та надавав постійну підтримку в їх підготовці і у розвитку зимвих видів спорту.

Серед почесних гостей на церемонії відкриття були присутні:

- директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гірськолижного спорту - Стрижик Юрій

- секретар Славської селищної ради - Арефьєв Максим

- керівник апарату Сколівської районної державної адміністрації - Ватанович Іван

- директор НСБ олімпійської підготовки з гірськолижного спорту "Динамо" в смт.Славське - Антоненко Олександр

Після напруженої боротьби, визначились переможці та призери змагань:

дівчата 2001 р.н. та старші (слалом-гігант)

- 1 місце - Пацаган Ксенія

- 2 місце - Добосевич Юлія

- 3 місце - Паль Соломія

юнаки 2001 та старші (слалом-гігант)

- 1 місце - Кусень Данило

- 2 місце - Шарун Ростислав

- 3 місце - Шарун Максим

дівчата 2002-2003 р.н. (слалом-гігант)

- 1 місце - Гуля Дарія

- 2 місце - Паль Андріана

- 3 місце - Матренко Еріка

юнаки 2002-2003 р.н. (слалом-гігант)

- 1 місце - Філіпов Олександр

- 2 місце - Волков Михайло

- 3 місце - Рошко Семен

дівчата 2004-2005 р.н. (слалом-гігант)

- 1 місце - Кирик Вікторія

- 2 місце - Сороківська Ліліанна

- 3 місце - Вергун Таїсія

юнаки 2004-2005 р.н. (слалом-гігант)

- 1 місце - Сирмуля Олександр

- 2 місце - Мельник Валерій

- 3 місце - Гашпар Дмитро

дівчата 2006-2007 р.н. (слалом-гігант)

- 1 місце - Боженко Анастасія

- 2 місце - Волкова Єва

- 3 місце - Добровольська Соломія

юнаки 2006-2007 р.н. (слалом-гігант)

- 1 місце - Пацаган Олександр

- 2 місце - Васильєв Захар

- 3 місце - Ватагович Святослав

дівчата 1997-2001 рюню (слалом-гігант)

- 1 місце - Добосвич Юлія

- 2 місце - Паль Соломія

юнаки 1997-2001 р.н. (слалом-гігант)

- 1 місце - Шарун Максим

- 2 місце - Кирик Владислав

- 3 місце - Сороківський Лев

дівчата 2002-2003 р.н. (слалом)

- 1 місце - Гуля Дарія

- 2 місце - Матренко Еріка

- 3 місце - Паль Андріанна

юнаки 2002-2003 р.н. (слалом)

- 1 місце - Філіпов Олександр

- 2 місце - Волков Михайло

- 3 місце - Рошко Семен

дівчата 2004-2005 р.н. (слалом)

- 1 місце - Кирик Вікторія

- 2 місце - Давидюк Олена

- 3 місце - Луців Соломія

юнаки 2004-2005 р.н. (слалом)

- 1 місце - Сирмуля Олександр

- 2 місце - Мельник Валерій

- 3 місце - Гашпар Дмитро

дівчата 2006-2007 р.н. (слалом)

- 1 місце - Боженко Анастасія

- 2 місце - Кремінська Олеся

- 3 місце - Добровольська Соломія

юнаки 2006-2007 р.н. (слалом)

- 1 місце - Пацаган Олександр

- 2 місце - Васильєв Захар

- 3 місце - Савчак Данило

дівчата 1997-2001 р.н. (слалом)

- 1 місце - Паль Соломія

- 2 місце - Добосевич Юлія

юнаки 1997-2001 р.н. (слалом)

- 1 місце - Шарун Максим

- 2 місце - Сороківський Лев

- 3 місце - Бучко Тарас

дівчата 2001 р.н. і старші (слалом)

- 1 місце - Пацаган Ксенія

- 2 місце - Паль Соломія

- 3 місце - Добосевич Юлія

юнаки 2001 р.н. і старші (слалом)

- 1 місце - Шарун Максим

- 2 місце - Кусень Данило

- 3 місце - Сороківський Лев

Фото звіт події: https://www.facebook.com/pg/dynamolviv/photos/?tab=album&album_id=1000576923414715