На головну > Новини > Фахівці управління фізичної культури та спорту відвідали звіт про роботу департаменту Міжнародної технічної допомоги

09 Лютий 2018

У публічному звіті щодо результатів діяльності та основних досягнень департаменту МТД за 2017 рік, взяла участь   відповідальна особа за Міжнародну технічну допомогу управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Ольга Мельник.

Під час звіту громадськість заслухала доповідь т.в.о. директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Тараса Олійничка, який зазначив, що у 2017 році департаментом підписано 9 міжнародних угод з іноземними партнерами, проведено 145 зустрічей з делегаціями іноземних держав та дипломатичних представництв з понад 30 країн світу.

Значним досягненням департаменту МТД стало отримання фінансування 18 проектів на суму 12 898 399,2 Євро в рамках Програми транскордонного співробітництва PL-BY-UA 2014-2020, співфінансування 3-х проектів міжнародної технічної допомоги на загальну суму понад 25 мільйонів грн, а також фінансування у розмірі 2 033 000 грн. для розробки проектно-кошторисної документації 6 проектів на суму близько 48 500 000 грн.

В свою чергу присутній на звіті заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, підкреслив важливість діяльності департаменту МТД щодо промоції Львівщини та формування позитивного іміджу на світовій арені.

Наприкінці звіту представники громадськості, відповідальні особи за МТД відомств, обласної ради, дипломатичного корпусу, бізнесу та ЗМІ Львівщини, висловити свої пропозиції щодо покращення роботи структурного підрозділу та підкреслили позитивну модернізовану роботу впродовж останніх двох років.

Управління фізичної культури та спорту висловлює подяку департаменту Міжнародної технічної допомоги за активну кураторську підтримку при підготовці проектних пропозицій, а також організацію інформаційно-просвітницьких і навчальних заходів з МТД для відповідальних осіб структурних підрозділів облдержадміністрації.

Довідково:

У 2017 році закладами фізичної культури та спорту Львівщини спільно з федераціями з видів спорту та громадськими організаціями подано 70 проектних пропозицій  з МТД (у 2016 році – 62), з них підтриманих та реалізованих проектів – 45 проектів (у 2016 році – 17) на загальну суму 868 691 грн. (у 2016 році – 237 000 грн). Серед грантодавців: Європейський Союз, Асоціація велосипедистів м. Києва, Фонд Кличка, Фундація Мотта, УКУ, Львівська освітня фундація та ДТЕК.

Також фахівці управління фізичної культури та спорту взяли участь у 13 семінарах з МТД. Серед них примітною була зустріч з американським експертом Мартіном Конвеєм зі 150 особами спортивного активу.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту