На головну > Новини > На Бродівщині відбулося «Свято Оліміпйського Прапора» з нагоди відкриття зимової Оліміпади-2018


На Бродівщині відбулося «Свято Оліміпйського Прапора» з нагоди відкриття зимової Оліміпади-2018


09 Лютий 2018


9 лютого 2018 року на головній площі районного центру Львівщини міста Броди відбулася урочиста церемонія підняття Олімпійського  та Державного прапорів з нагоди відкриття XXIІI зимових Олімпійських ігор, які триватимуть упродовж 9 - 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхан (Південна Корея). Планується, що участь в Оліміпаді-2018 візьмуть приблизно представники з 95 країн світу, які розіграють медалі у 15 видах спорту. Україну на зимових Олімпійських іграх представляють 33 спортсмени.

Нагадаємо, що у складі національної збірної на цих Іграх Львівщину представляють 4 спортсменів: 3 санкарів - Дукач Антон, Захарків Роман, Стецьків Олена, та представник гірськолижного спорту – Книш Ольга. А серед претендентів на участь в Параліміпйських Іграх-2018 від Львівщини значиться Василь Кравчук – лижні перегони, ураження опорно-рухового апарату, який представляє Сколівщину.

На урочистих заходах були присутні заступник голови Бродівської районної ради В. Підгрушна, секретар Бродівської міської ради М. Бакай, завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Н. Гудима, керівник Львівської обласної федерації кіокушин карате М. Чунгін, представник хокейного клубу «Бродівські бобри» І. Тесля, голова федерації футболу, директор стадіону «Ювілейний» С. Коб”ялковський, заступник голови федерації волейболу В. Легчилін, керівник СК «Прометей» І. Сосновський, керівник СК «Сайфа» М. Федорчук, директор Бродівської ДЮСШ С. Подавець та тренери спортивної школи з волейболу, футболу, шахів, легкої атлетики, юні спортсмени, а також небайдужі бродівчани.

До підняття Олімпійського і Державного прапорів були запрошені багаторазові чемпіони України, призери Європи та кубків Світу з кіокушин карате Юлія Бур та Владислав Федорчук.

Бродівщина разом з усією Україною вболіває за українських спортовців і з нетерпінням чекає їх з перемогами!!!