На головну > Новини > Завершилася чергова обласна галузева скайп-нарада

Завершилася чергова обласна галузева скайп-нарада

09 Лютий 2018

8 лютого 2018 року завершилася обласна галузева скайп-нарада за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій    та міськвиконкомів міст обласного значення. Було обговорено питання проведення «Свята Олімпійського Прапора», про формування державної статистичної звітності за 2017 рік; про крупні спортивні заходи на території області, про об’єкти в межах програм ДФРР, конкурсу мікро-проектів, про стратегію реалізації заходів в межах виконання обласної програми «Спортивний майданчик» та будівництва міні-футбольних майданчиків за державною програмою Федерації футболу України у 2018 році та інші поточні питання.

У нараді взяли участь начальники відділів управління, представники відділення НОК України у Львівській області та керівники обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».