На головну > Новини > На Львівщині триває чемпіонат України з біатлону

На Львівщині триває чемпіонат України з біатлону

09 Лютий 2018

На учбово-спортивній базі "Тисовець" у Сколівському районі Львівської області тривають змагання чемпіонату України з біатлону.

6 лютого відбулись індивідуальні гонки. Антон Мигда став переможцем змагань. На другому місті – Руслан Ткаленко замкнув трійку лідерів Антон Дудченко.

У жінок перемогу індивідуальної гонки виборола Марія Кручова. Христина Ковальова – друга, Оксана Сігеті – третя.

У естафетах, які відбулися 7 лютого, у чоловіків переможцями стала команда Чернігівської області-1 (Антон Мигда, Андрій Доценко, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко). Другі – Чернігівська область-2 (Максим Івко, Владислав Кошовець, Владислав романчич, Дмитро Івасенко). Треті – команда Сумської області-1 (Денис Насико, Кирил Сергієнко, Сергій Колесник та Антон Дудченко).

У жінок перемогла команда Харківської області (Оксана Коваленко, Ольга Абрамова, Олена Колесник та Любов Кип`яченкова). Другі – місто Київ (Яна Бондарь, Анна Коваленко, Лілія Стебліна, Діана Мізик). Треті – команда Сумської області-2 (Вікторія Рижих, Анастасія Дидоренко, Анна Кривонос та Катерина Свинаренко).

Інформація та фото – Федерація біатлону України.

Джерело: dsmsu.gov.ua