На головну > Новини > Не стало чемпіона світу з фрі-файту, львів’янина Ігора Слюсарчука


Не стало чемпіона світу з фрі-файту, львів’янина Ігора Слюсарчука


07 Лютий 2018


6 лютого 2018 року на 28-му році життя передчасно перестало битися серце професійного бійця ММА, дворазового чемпіона світу з фрі-файту, багаторічного члена збірної команди України, Львів’янина Ігоря Слюсарчука.  

Остаточну причину смерті ще встановлюватимуть, однак, за попередніми висновками, Ігор Слюсарчук помер від інсульту. Відомо також, що Ігор Слюсарчук нещодавно повернувся зі змагань. У нього залишилися дружина та маленький син.

Починаючи з 2010 року Ігор провів на рингу понад 30 боїв, у 15 з яких він переміг нокаутом. Дворазовий чемпіон світу з фрі-файту у надважкій вазі (2011,  2012 р.)

Ім’я Ігоря Андрійовича Слюсарчука назавжди увійде в історію спортивних одноборств не тільки Львівщини, але й на національному і на світовому рівні.

Уся спортивна спільнота Львівщини з глибокою скорботою висловлює щирі співчуття рідним та близьким, друзям та колегам по роботі з приводу непоправної втрати щирої, відвертої, добросердечної людини, високопрофесійного фахівця та люблячого чоловіка і батька.

 

Світла та вічна пам’ять!