На головну > Новини > Олімпійська команда України на Іграх-2018


Олімпійська команда України на Іграх-2018


06 Лютий 0208


Лічені дні залишились до відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані.   

Для того, щоб прихильникам спорту було краще вболівати за наших спортсменів, Національний олімпійський комітет України презентує традиційний спеціальний довідник.

Саме тут можна буде знайти актуальну інформацію про кожного члена збірної, їхні найвищі результати та досягнення, а також дані щодо тренерського складу, який підготував атлетів.

Україну на найпрестижнішому спортивному форумі Планети представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

Познайомитись та отримати детальну інформацію про наших спортсменів можна за посиланням http://noc-ukr.org/olympic/games/pyeongchang-2018/team-ukraine/.

Слідкуйте за оперативними новинами зі столиці Олімпійських ігор на офіційному сайті Національного олімпійського комітету і в групах НОК України /Олімпійська команда у соціальних мережах.

Вболіваємо за наших разом!

 

Джерело: noc-ukr.org