На головну > Новини > ШАШКІСТИ ТУРКІВЩИНИ - НАЙКРАЩІ В ОБЛАСТІ


ШАШКІСТИ ТУРКІВЩИНИ - НАЙКРАЩІ В ОБЛАСТІ


06 Лютий 2018


3-4 лютого 2018 року в місті Турка змаганнями з шашок розпочалися ХХVІІ обласні комплексні   спортивні ігри Львівщини, ХІ обласні ігри ветеранів спорту (вік учасників від 40 років і старші) та ІV спортивні ігри серед осіб з інвалідністю (за нозологіями: з вадами зору, слуху і ураженням опорно-рухового апарату).

Змагання проведені за підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласних центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт», обласної асоціації ветеранів спорту, сектору молоді і спорту Турківської районної державної адміністрації та обласної федерації шашок Львівщини.

Загалом в програмі комплексних спортивних ігор Львівщини передбачено змагання з 20 видів спорту.

Відтак позмагатись за шашківницею прибула рекордна кількість збірних команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад області – 46, з поміж яких: дорослих - 20 команд, ветеранів - 18 команд та 8 команд центрів "Інваспорт". На попередніх змаганнях минулого року в Турці було 41 команда, у 2016 році у Новому Роздолі - 27 команд.

На урочистому відкритті змагань багаточисельних учасників привітали заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент федерації шашок Львівщини Іван Ільницький, завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний та художній колектив Турківського районного народного дому «Бойківські переспіви».

Шашковий турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Успішно завершились шашкові баталії для представників команд господарів змагань – збірної Турківщини, які у командному заліку посіли два перші місця та одне друге, виборовши 3 кубки та 9 медалей.

Серед переможців та призерів у різних кваліфікаційних групах виявилися:

В категорії «ДОРОСЛІ»:

1 місце - Турківський район (Іван Ільницький, Богдан Москаль, Ольга Малетич) - 18 командних очок з 18 можливих (9 перемог у 9 матчах);

2 місце - Стрийський район (мс Ігор Ганяк, Володимир Данило, мс Зоряна Анісімова) - 15 очок;

3 місце - Сокальський район (Ігор Юхновський, Андрій Салига, Олена Біленька) - 13 очок.

В категорії «ВЕТЕРАНИ СПОРТУ»:

1 місце - Турківський район (Ігор Комарницький, Василь Костишак, Оксана Марич) - 17 командних очок з 18 можливих очок;
2 місце - м. Львів, Сихівський район (мс Володимир Возничка, Василь Музика, Тетяна Осадча) - 17 очок;
3 місце - місто Новий Розділ (Валерій Зінін, Йосиф Мацкула, Людмила Тесля) - 12 очок.

В категорії людей з інвалідністю

1 місце - Стрийський район (Роман Микитишин, Іван Вінців, Павлюк Анна) - 12 командних очок з 14 можливих очок;

2 місце - Турківський район (Олег Кулаєв, Володимир Кулаєв, Руслана Писанчин) - 10 очок;

3 місце - Яворівський район (Ярослав Онацько, Ярослав Стасьо, Іванна Савостіна) - 10 очок.

Всі переможці та призери змагань нагороджені кубками та медалями, які їм вручили директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент федерації шашок Львівщини Іван Ільницький, завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний.