На головну > Новини > Представниця Львівщини Юлія Городна–переможниця юнацького чемпіонату України з біатлону

05 Лютий 2018

На навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» у Сколівському районі Львівщини 4 лютого 2018 року успішно завершився чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат.

Участь у цих офіційних юнацьких змаганнях національного рівня взяли 113 молодих біатлоністів, які представляли збірні команди 6 областей України та м. Києва.

Кращими у складі Львівщини виявилися вихованці новояворівської школи біатлонуЮлія Городна, яка посіла 1 місце в гонці переслідування на дистанції 7,5 км, а також фінішувала на 5 місці в спринті на 6 км (старші дівчата).

Інші представники збірної області продемонстрували такі результати:Олена Городна- 4 місце спринт 5 км, 4 місце гонка переслідування 6 км. (молодші дівчата), Василь Копитко- 9 місце, спринт 7,5 км, 8 місце гонка переслідування 10 км (старші юнаки), Андрій Гелеш- 6 місце спринт 6 км, 13 місце гонка переслідування 7,5 км (молодші юнаки),Сергій Партика- 7 місце спринт 6 км, 7 місце гонка переслідування 7,5 км (молодші юнаки).

Варто зазначити що саме Юлія Городнапотрапила до складу збірної команди України на першу всесвітню зимову гімназіаду-2018 (Гренобль, Франція, 5-10 лютого 2018 рок)

Вітаємо молодих біатлоністів Львівщини та їхніх тренерів Андрія Іващишина, Федора Кожушка, Любомира Полюгу, Романа Полюгу, Андрія Фірцовича,Софію Ясенич!

Андрій Закрута, управління фізичної культури та спорту ЛОДА