На головну > Новини > На Львівщині успішно завершилися національні змагання з зимових видів спорту серед спортсменів з інвалідністю


На Львівщині успішно завершилися національні змагання з зимових видів спорту серед спортсменів з інвалідністю
Нещодавно на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району завершилася серія змагань національного рівня серед спортсменів з інвалідністю Зокрема, чемпіонат України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату й вадами зору та Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

 

У змаганнях за програмою чемпіонату України взяли участь 40 спортсменів з різних областей України, де успішно виступив представник Львівщини, уродженець села Тухолька Сколівського району Василь Кравчук (тренери Володимир Любіжанін та Валерій Казаков). За результатами змагань в біатлоні В. Кравчук посів 2 місце у спринті та 3 місце у класичній гонці на дистанції 10 км.

 

А в кубкових змаганнях з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху взяли участь 20 спортсменів з різних регіонів України. Львівщину представляли Арсен Сірівченко та Ярослав Гульоватий (тренери: Володимир Любіжанін та Галина Гладко). За результатами цих змагань Я. Гульоватий посів 2, 3 та 4 місця, а А.Сірівченко – 5, 5 і 6 місця у відповідних видах програми.

 

Вітаємо представників зимових видів спорту «Інваспорту» Львівщини й бажаємо подальших спортивних успіхів!

 

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ОДА