На головну > Новини > «V Зимові вершини» відкривають новий ралійний сезон в Україні

«V Зимові вершини» відкривають новий ралійний сезон в Україні

Сьогодні,2 лютого 2018 року уЛ ьвівській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Оксани Олександрівни Стоколос-Ворончук відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення першого етапу національної серії «Кубок Карпат» з ралі «V Зимові вершини».

На засіданні особлива увага приділялася питанню безпеки глядачів та учасників автоперегонів, а також всебічно розглянуто питання:

-       підготовка траси змагань,

-   посилення патрулювання та дотримання громадського порядку в місцях проведення автопробігу та фестивалю,

-       про зміни в розкладі руху пасажирського транспорту,

-       висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки та проведення автоперегонів та ін.

Відтак 10-11 лютого цього року території Дрогобицького (смт. Східниці, с. Довге, с. Перепростиня, с. Рибник) та Сколівського районів (с.Урич) Львівщини стартуватиме І етап національної сері] «Кубок Карпат» з ралі « Зимові вершини». Новий ралійний сезон починається з єдиного зимового етапу «Зимові вершини». Вже п’ятий рік поспіль Галицький Автомобільний Клуб на чолі з директором Сергієм Єженковим готує для спортсменів снігову трасу у високогір´ї Карпат.

Урочисте відкриття змагань заплановане на 10 лютого о 19 годині у селищі Східниця в Амфітеатрі.

Традиційно зимовий етап у Карпатах приваблює найсильніших пілотів - чемпіонів України з ралі та навіть іноземних спортсменів.

Загальна довжина траси «Зимових вершин 2018»  - 66, 08 км., з них 63,4 кілометри - спецділянки.

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

Маршрут першого етапу нового сезону прокладений трасою минулорічного «Ралі Галіція». На автогонщиків чекають урочисті церемонії відкриття і нагородження в Амфітеатрі курортної Східниці та старт в селі Урич. А от два наступні етапи «Кубку Карпат» стартуватимуть одночасно з етапами Чемпіонату України з ралі, що дасть пілотам можливість заявитися у два заліки, і отримати додаткові очки. Заключний етап Національної Серії «Кубок Карпат» відбудеться 22 вересня і охопить одразу дві області - Львівську та Закарпатську. На цей етап організатор та місцева влада підготували гонщикам приємний сюрприз - абсолютно нове асфальтове покриття.

Довідка:

У 2018 році 5-а національна ралійна серія «Кубок Карпат» складатиметься з 4-х етапів:

1 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі « Зимові вершини» (10-11 лютого 2018 року). Місце проведення: Львівська область. Покриття траси: сніг.

2 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «XVІ Ралі Галіція» (4 травня 2018 року - сумісний етап з Чемпіонатом України з ралі). Місце проведення:  Львівська область. Покриття траси: гравій, асфальт

3 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі«Львівський стандарт»   – 5 травня 2018 року. Місце проведення: Львівська область. Покриття траси: гравій.

4 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «VІ Ворота України» (22 вересня 2018 року). Місце проведення: Львівська та Закарпатська області. Покриття траси: асфальт.

Національна серія з ралі «Кубок Карпат»:це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту та людей на час проведення перегонів. Традиційно «Кубок Карпат» проводиться на Заході України.

Контактна особа з оргкомітету: Сергій Єженков– директор Галицького автомобільного клубу (тел. 0677240206).

Оксана Никируй, управління фізичної культури та спорту ЛОДА