На головну > Новини > Львівщина бажає успіхів своїм посланцям на ХХIII Зимових Олімпійських Іграх!

Львівщина бажає успіхів своїм посланцям на ХХIII Зимових Олімпійських Іграх!

31 січня 2018 року в ошатній дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької за присутності представників влади, депутатського корпусу, членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, керівників обласних федерацій з видів спорту, представників спортивної громадськості Львівщини, компаній-партнерів відділення та численних журналістів разом з відзначенням найкращого спортсмена Львівщини за підсумками січня 2018 року відбулася урочиста церемонія проводів спортсменів та тренерів Львівщини - членів національної делегації України на XXІІI Зимових Олімпійських Іграх.

Серед гостей святкового дійства були голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка; голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Михайло Гичка; представники компанії «PEAK» - офіційного спонсора НОК України – виробника спортивного одягу для національних збірних команд України; представники-компаній-партнерів відділення, зокрема концерну «Хлібпром» (Львів) та інші. Свої вітання передав і почесний консул Республіки Корея у м. Львові Владислав Ртіщев.

В олімпійському турнірі ХХІІІ Зимової Олімпіади у південнокорейському Пхьончхані Львівщину представлятимуть п’ятеро спортсменів: санкарі Олена Стецків, Олена Шхумова, Антон Дукач, Роман Захарків та гірськолижниця Ольга Книш.

Сил та перемог побажав спортсменам голова Львівської ОДА Олег Синютка. «В цю хвилину і в той час коли ви будете виходити на старт змагань, така жмолодь як і ви тримає в руках зброю і робить все для того, щоб ми тут мали можливість готуватись до змагань та представляти Україну в світі. Дуже прошу, щоб всю енергію, яку заклав у вас Бог, силу та вміння, яку надали тренери, ви використали на повну», - зазначив Олег Синютка.

Також голова Львівської облдержадміністрації разом з головою відділення НОК України у Львівській області Юрієм Турянським та генеральним директором-художнім керівником Львівського національного театру опери та балету Василем Вовкуном вручили спортсменам пам’ятний прапор Львівської області. «І так як нам сьогодні дуже потрібно, щоб наш синьо-жовтий прапор замайорів над Донецьком, Луганськом, Севастополем та Сімферополем, так само сьогодні нашій нації потрібно, щоб синьо-жовтий прапор, як прапор перемоги, здійнявся на Олімпійських іграх. І щоб на всю силу та міць прозвучав український гімн. Коли будете виходити на старт, пам’ятайте, що окрім тренерів та близьких, найбільшу віру у вас матимуть ті люди, для яких сьогодні синьо-жовтий прапор та Україна – це їхнє життя», - додав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

У складі тренерського колективу національної олімпійської збірної команди України працюватимуть також і четверо найкращих фахівців зі Львівщини: Тарас Гарцула, Володимир Вахрушев, Олег Жеребецький (санний спорт) та Юлія Шепіленко (гірськолижний спорт).