На головну > Новини > Львівщина відзначила кращу спортсменку січня – санкарку Олену Стецків

Львівщина відзначила кращу спортсменку січня – санкарку Олену Стецків

31 січня 2018 року у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької за присутності представників влади, депутатського корпусу, членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, керівників обласних федерацій з видів спорту, представників спортивної громадськості Львівщини, компаній-партнерів відділення та численних журналістів відбулося урочисте відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками січня 2018 року та відповідно тренерів спортсмена.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило лауреатом спортивного січня Львівщини майстра спорту України з санного спорту, представницю обласної школи вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олену Стецків.

Це визнання Олена Стецків здобула завдяки найкращому у складі національної збірної команди України виступу в цьогорічному чемпіонаті Європи та на IХ етапі Кубка світу з санного спорту (26-28 січня 2018 року, Сігулда, Латвія), де вона посіла 7 місце в командних змаганнях й фінішувала 16-ю в особистому заліку чемпіонату Європи й була 8-ю в командних змаганнях етапу Кубка світу, й відтак вдруге у своїй спортивні кар’єрі представлятиме Львівщину на чергових зимових Олімпійських Іграх.

Почесну нагороду найкращій спортсменці області вручив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. «Бажаю, щоб ця перемога стала мотивацією для нових, ще більших досягнень. Вірю, що результатом сили і наснаги, праці тренерів і праці нашої представниці Львівщини, стануть Олімпійські медалі», -  зазначив Олег Синютка.

Найкраща спортсменка січня 2018 року Олена Стецків розповіла, що нагорода для неї є стимулом для подальших перемог.

«Дуже дякую за цю нагороду, що було неочікувано для мене. Ми будемо старатися показувати кращі результати. Вболівайте за нас на Олімпійських іграх», - наголосила Олена Стецків.

Довідково

Олена Стецків - майстер спорту України з санного спорту, член національної збірної команди України з санного спорту, учасниця зимових Юнацьких олімпійських Ігор-2012 (Інсбрук), ХХІІ Олімпійських ігор-2014 (Сочі). Учасниця чемпіонатів Європи та світу, багаторазова чемпіонка України в різних вікових категоріях, чемпіонка України 2017 року.

Представниця обласної школи вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивного товариства «Колос», вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Беркут».

Випускниця Львівського училища фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Тренери: Заслужений тренер  України Володимир Вахрушев, Тарас Гарцула.