На головну > Новини > Міністр молоді та спорту подякував владі Буського району за розвиток спортивної інфраструктури


Міністр молоді та спорту подякував владі Буського району за розвиток спортивної інфраструктури
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов висловив подяку голові Буської РДА Петру Морозу та голові райради Богданові Глові за вагомий внесок у розвиток спортивної інфраструктури.
 
 
Про це ІА ZIK повідомили у Буській райдержадміністрації.
 
 
На  адресу голови райдержадміністрації Петра Мороза та голови районної ради Богдана Глови надійшли листи-подяки з Міністерства молоді та спорту України за підписом міністра Ігоря Жданова.
 
 
Очільник відомства висловив подяку керівництву району за вагомий внесок в розвиток спортивної інфраструктури, за небайдужість та турботу за майбутнє молоді, запевнив, що Мінмолодьспорт завжди підтримуватиме прогресивні ініціативи та надаватиме необхідну допомогу у їх реалізації.
 
 
Нагадаємо, що міністр молоді та спорту України Ігор Жданов у вересні 2017 року відвідав м. Буськ та с.Мармузовичі, де ознайомився зі спортивною інфраструктурою, поспілкувався з керівниками районної і місцевої влади, паралімпійськими чемпіонами Антоном Дацком і Віктором Дідухом, тренерсько-викладацьким складом Буської ДЮСШ, обговорив питання сприяння у проведенні реконструкції спортивних об'єктів Бущини. 
 
 
 
zik.ua