На головну > Новини > Для українських призерів Зимової Олімпіади-2018 підготовлено додаткові заохочення


Для українських призерів Зимової Олімпіади-2018 підготовлено додаткові заохочення
30 січня відбулась презентація кампанії “Спільна Олімпійська Перемога” до ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані.

Участь у презентації взяли заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, радник Міністра молоді та спорту, координатор кампанії “Спільна Олімпійська Перемога” Володимир Бульба, співкоординатор кампанії “Спільна Олімпійська Перемога” Олександр Соколинський, представник ТМ “Parimatch” Вадим Місюра, засновник медіа платформи “StartChanel” Валентин Щербачов та прес-секретар КО “Київзеленбуд” Карина Конопленко.

Як зауважив Володимир Бульба, “Спільна Перемога” - це приклад гарної синергії, коли об'єднуються, з гарними результатами, громадські ініціативи, держава, бізнес та медіа. Метою кампанії “Спільна Олімпійська Перемога” є створення додаткових стимулів виступу наших спортсменів та гідного представлення України на Олімпіаді.

Ярослав Войтович зазначив, що з 1994 року наша країна постійно бере участь у Олімпійських іграх. На Зимову Олімпіаду у Пхьончхані українці вибороли 33 ліцензії у десяти видах спорту.

Заступник Міністра нагадав, що держава виплачує винагороду за олімпійські медалі: за перше місце — 125 тисяч доларів, за друге місце — 80, за третє — 55. Окрім цього, у порівнянні з 2014 роком вдвічі збільшилася сума на фінансування зимових видів спорту.

За словами заступника Міністра, спортсмени цінують допомогу та вдячні за увагу до себе, а “Спільна Олімпійська Перемога” заохочує до більш ефективної роботи та перемог.

Як повідомили учасники заходу, утворюється позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами Зимових Олімпійських Ігор – 2018 року. Першою приєдналася ТМ «Parimatch» та оголосила, що продовжить традицію підтримки збірної, започатковану на Олімпіаді в Ріо.

Зокрема у меморандумі, підписаному між Міністерством молоді та спорту, РМА “Спільна Перемога” та ТМ “Parimatch”, зазначається, що кожен український медаліст зимової Олімпіади отримає додаткове матеріальне заохочення.

Вадим Місюра оголосив, що бронзові призери отримають по 150 000 грн, срібні – по 300 000 грн, а премія за олімпійське "золото" становитиме 500 000 гривень.

Окрім цього, для кожного олімпійського чемпіона “Київзеленбуд” розробить унікальну дизайнерську клумбу, що вже навесні прикрасить столицю. А ювелір Алла Сокол, враховуючи побажання переможців, підготує проект авторської прикраси.

Слова підтримки та побажання перемог олімпійцям під час презентації висловили видатні українські спортсменки Ольга Лящук та Лідія Гунько.

Нагадаємо, ХХІІІ Зимові Олімпійські ігри проходитимуть з 9 по 25 лютого 2018 року в Пхьончхані (Республіка Корея).

 

dsmsu.gov.ua