На головну > Новини > Львів’янин Станіслав Горуна–бронзовий призер найпрестижнішого турніру всесвітньої серії з карате «PremierLeagueKarate 1»


Львів’янин Станіслав Горуна–бронзовий призер найпрестижнішого турніру всесвітньої серії з карате «PremierLeagueKarate 1»
27-28 січня 2018 року в м. Парижі (Франція) відбувся дебютний старт року для національної збірної команди України з карате - "Karate1 Premier League - Paris 2018".  В цьому представницькому турнірі взяли участь 1 243 спортсмени із 78 країн світу.

 

Реноме світового лідера вкотре підтвердив представник Львівщини, вихованець львівського клубу одноборств «Юніон» Станіслав Горуна, здобувши бронзову нагороду у найпрестижнішій категорії турніру -75 кг (140 учасників з 42 країн світу).

 

Відзначимо, в подібних турнірах можуть брати участь спортсмени, які входять до ТОП-100 рейтингу WKF. Участь в них важлива для здобуття рейтингових очок, що має велике значення для потрапляння на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

 

Вітаємо Станіслава та його тренера, Заслуженого тренера України Антона Нікуліна й зичимо подальших спортивних та життєвих перемог!