На головну > Новини > 30 січня - презентація кампанії «Спільна Олімпійська Перемога» до ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані


30 січня - презентація кампанії «Спільна Олімпійська Перемога» до ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані
30 січня в ІА «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16), відбудеться прес-конференція з нагоди презентації кампанії «Спільна Олімпійська Перемога» до ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані.

Початок – о 13.00.

Учасники прес-конференції:

Ярослав Войтович, заступник Міністра молоді та спорту України,

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;

Володимир Бульба, радник Міністра молоді та спорту України, координатор кампанії «Спільна Олімпійська Перемога»;

Вадим Місюра, представник ТМ «Parimatch».

Олександр Соколинський , модератор заходу, співкоординатор кампанії «Спільна Олімпійська Перемога».

Мета кампанії “Спільна Олімпійська Перемога” – створення додаткових стимулів виступу наших олімпійців та гідного представлення України на Олімпіаді.

Зокрема, утворюється позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами Зимових Олімпійських Ігр – 2018 року.

Першою приєдналася ТМ «Parimatch» та оголосила, що продовжить традицію підтримки олімпійської збірної, започатковану на Олімпіаді в Ріо – 2016 року. Згідно меморандуму, що підписаний між Міністерством молоді та спорту України, РМА «Спільна Перемога» та ТМ Parimatch в рамках кампанії «Спільна Олімпійська Перемога», кожен український медаліст зимової Олімпіади отримає додаткове матеріальне заохочення.

Бронзові призери отримають по 150 000 грн, срібні – по 300 000 грн, а за «золото» премія складе 500 000 гривень.

Нагадаємо, Олімпійські ігри пройдуть в період з 9 по 25 лютого 2018 року в Пхьончхані. Збірну України представлятимуть понад тридцять спортсменiв у десяти дисциплінах.

Акредитація ЗМІ: Олександр Соколинський, тел. – 067-5073471,email - Avsokolinsky@gmail.com

 

dsmsu.gov.ua