На головну > Новини > Гірськолижний комплекс «Буковиця» поблизу Борислава прийматиме міжнародні дитячі змагання з гірськолижного спорту


Гірськолижний комплекс «Буковиця» поблизу Борислава прийматиме міжнародні дитячі змагання з гірськолижного спорту
1 - 2 лютого 2018 року на базі гірськолижного комплексу «Буковиця»-Борислав відбудуться щорічні відкриті дитячі міжнародні змагання зі слалому «Bukovytsia OPEN - 2018» для юнаків та дівчат віком 14-16 років. Цьогоріч ці змагання вперше в сезоні включені в офіційний календар спортивних змагань Міжнародної Федерації лижного спорту (FIS). Технічний делегат FIS на цих змаганнях - Яна Паловікова (Словаччина).

 

Змагання проводитимуться за сприяння Федерації лижного спорту України, Львівської облдержадміністрації, Бориславської, Трускавецької, Дрогобицької міських рад.

 

Офіційна церемонія відкриття відбудеться 1 лютого о 9.00 год.

 

З програмою можна ознайомитися за покликом:

https://data.fis-ski.com/dynamic/event-details.html?event_id=42465&cal_suchsector=AL

 

 

Довідково.

 

Гірськолижний комплекс «Буковиця» - один з найновіших гірськолижних комплексів України, розташований на околиці Борислава між двома курортами – Трускавець та Східниця.

 

На гірськолижному на схилі використовується сучасна система штучного засніження, працює потужна спецтехніка для формування і вирівнювання лижних трас – аналогічна техніка застосовується на альпійських гірськолижних курортах. На базі комплексу функціонують гірськолижна школа та спортивний клуб «Бориславська сніжинка».