На головну > Новини > Державний секретар Мінмолодьспорту України Олег Немчінов взяв участь в урочистому відкритті міжнародних змагань з фігурного катання у м.Новояворівську

27 січня 2018 року на Льодовій арені м. Новояворівська за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Всеукраїнської ліги фігурного катання розпочався відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах серед юнаків та дівчат «LvivTrophy-2018».

Учасників змагань, з поміж яких участь понад 300 учасників з 14 регіонів України та команди зарубіжних гостей з Білорусі й Молдови, вітали державний секретар Мінмолодьспорту України Олег Немчінов, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, керівники Яворівського району та міста Новояворівська, головний суддя змагань Тамара Цимбал (м. Дніпро) та ін.

Змагання відбулися за двома категоріями: група «А» (діючі спортсмени, члени федерації) - одиночне катання, спортивні танці на льоду, спортивні пари та група «В» (аматорський клас) - одиночне катання.