На головну > Новини > Львівські десантники позмагались в спортивному вишколі з боротьби самбо


Львівські десантники позмагались в спортивному вишколі з боротьби самбо
25 січня, в спортивному залі 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, що на вулиці Стрийській у Львові, проводився чемпіонат бригади з боротьби самбо серед військовослужбовців строкової служби, який був відбірковим етапом для подальшої участі в національному чемпіонаті.

 

Змагання відбулися завдяки ініціативі командування 80-тої окремої десантно-штурмової бригади за підтримки львівської обласної федерації самбо і управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

 

Відповідно до проведених реформ в підготовці військовослужбовців, значно збільшилась кількість годин щодо фізичної підготовки та спеціальної військової підготовки кожного бійця, - розповів інструктор  Андрій Вихованець. Тепер тренування у нас ідуть двічі на день:   зранку і в обід. В збільшені годин на фізичну підготовку, наші строковики побачили додаткову можливість власного самовдосконалення.

 

За словами командування, всі хлопці охоче прийняли пропозицію вивчати крім стандартного рукопашного бою, ще й таку потрібно кожному воїну боротьбу, як самбо. Тренування проводились  під керівництвом досвідчених інструкторів, що мають підготовку та сертифікацію національного рівня.

 

Змагання видались запеклими і жвавими. Перемогу ніхто не віддавав просто так. Тому суддівському корпусу змагань часто-густо доводилось приймати важкі рішення.