На головну > Новини > На Львівщині відкрито нову спортивну школу

На Львівщині відкрито нову спортивну школу

25 січня 2018 року в Давидівській об’єднаній територіальній громаді  відбулася урочиста церемонія відкриття нового комунального закладу - дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб плюс».

На базі новоствореної спортивної школи працюватимуть відділення з чотирьох видів спорту: бейсбол, футбол, шахи та паверліфтінг. На перспективу заплановано відкрити відділення дзюдо, боксу та кульової стрільби. Зі слів директора комунального закладу Василя Недомірка, навчально-тренувальний процес забезпечуватимуть 10 тренерів-викладачів для 150 дітей, що вже є вихованцями школи.

Фінансування школи на 2018 рік заплановане у межах 1 млн. грн. й відбуватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету. Також передбачено кошти на придбання усього спортивного інвентарю, починаючи від футбольних сіток та м’ячів й закінчуючи спортивним харчуванням для паверліфтерів.

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулася голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, яка передала вихованцям школи подарунки. Урочисту церемонію відкриття ДЮСШ «Тризуб плюс» відвідали також заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь, начальник відділу управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Уляна Штангрет, представники офісу реформ у Львівській області Віталій Корецький та Володимир Хрущак та інші гості.

Голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький побажав тренерам та учням новоствореної дитячо-юнацької спортивної школи високих досягнень та зазначив, що підтримка розвитку спорту серед молоді є важливим досягненням для Давидівської ОТГ.

Варто зауважити, що це вже друга спортивна школа після Судововишнянської ДЮСШ, утворена в об’єднаних територіальних громадах Львівщини.