На головну > Новини > Тренера Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Сергія Гаравського відзначено державним почесним званням!

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Президент України Петро Порошенко своїм Указом №11/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» постановив присвоїти почесні звання, в т.ч.

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ГАРАВСЬКОМУ Сергію Адольфовичу - тренерові-викладачу відділення фехтування Львівської школи вищої спортивної майстерності.

Колектив управління спільно з усією спортивною громадою Львівщини вітають Сергія Гаравського із заслуженим визнанням!