На головну > Новини > Запрошуємо долучитися до флеш-мобу у рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру»

За підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій, МФОД «Співпраця: Україна – діаспора» та Федерації футболу України стартував новий міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру», організаторами якого є ГС «Промінь Україна» Метою проекту є формування здорової нації, репрезентація позитивного іміджу України через дитячий спорт та пропаганда здорового способу життя. Ключовою особливістю змагань є те, що в кожній команді повинно бути не менше трьох дівчат.До цільової аудиторії проекту входять хлопчики 9-11, 12-15 років, дівчатка 12-15 років із зони АТО та діти учасників АТО з України.

Реалізація проекту відбувається у п’ять етапів.

1 етап – проведення дитячих футбольних турнірів у різних областях України та зоні АТО.

2 етап – проведення товариських турнірів миру в десяти країнах світу: Угорщина, Хорватія, Молдова, Польща, Австрія, Чехія, Італія, Іспанія, Бельгія, Грузія;

3 етап – проведення міжнародного флеш-мобу #ПідтримуюДитячийФутболМиру за участі відомих зірок футболу, політики, представників шоу-бізнесу, учасників та організаторів проекту;

4 етап – організація міжнародного дитячого фестивалю футболу між кращими командами проекту з різних країн світу в Києві за участі футбольних зірок світового рівня;

5 етап – підведення підсумків проекту на міжнародному дитячому таборі миру в Карпатах за участю кращих учасників проекту з України та світу.

Координатор проекту Ганна Крисюк: тел. +38 097 318-34-79, e-mail: anjainfo27@gmail.com

dsmsu.gov.ua