На головну > Новини > Проект НОК України «Dо Like Olympians» за підтримки фундації Coca-Cola набув нового формату

Починаючи з 2018 року проект НОК України #Dо Like Olympians набув нового формату й тепер він передбачає не лише розминку з олімпійцем чи відомою особистістю, а й перегляд відеоролика «Застосуй олімпійські цінності в житті». Метою такого заходу є привернення уваги молоді й талановитих дітей до занять спортом, наближення та ознайомлення їх з олімпійськими цінностями.

Нещодавно такий захід відбувся у дитячому будинку «Рідний дім» села Сасів Золочівського району Львівщини. Дітей було ознайомлено з одним із олімпійських видів спорту, а саме з боксом. Адже серед зіркових гостей цікавого спортивного заходу були: майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, стипендіат НОК України Вікторія Вірт-Герасимович; тренер спортивного клубу «Ринг» Ігор Тимчишин та його вихованці, а саме учасниця чемпіонату Європи 2017 року Сніжана Маудза та учасник обласних і Всеукраїнських змагань Владислав Разумов.

Вікторія Вірт-Герасимович розповіла про свій вид спорту, провела з усіма дітьми спортивну розминку, а відтак відбулися презентація тематичного відеоролика «Олімпійські цінності: Дружба» та бесіда з дітворою.

Під орудою Ігора Тимчишина та його вихованців було зорганізовано захоплюючий майстер-клас з боксу, де кожен з вихованців дитячого будинку мав можливість одягнути боксерські рукавиці та спробувати себе в ролі юного боксера. Після завершення заходу усі його учасники охоче сфотографувалися на добру спільну згадку й були переповнені позитивними емоціями та чудовим настроєм.